Mieszkanie Bystrzyca Dolna gm. Świdnica, Bystrzyca Dolna
Bystrzyca Dolna gm. Świdnica Pokaż na mapie ›
Dodane: Sobota, 18 Kwiecień, 2026 17:05
650 000 zł
4577 zł/m2
Szczegóły ogłoszenia
- Kategoria: Mieszkania / Sprzedaż
- Powierzchnia:142 m2
- Liczba pokoi:4 pokoje
- Zabudowa:Kamienica
- Tech. budowy:Cegła
- Piętro :Parter
- Liczba pięter:1 piętro
- Rynek:Wtórny
- Rok budowy:1939
- Sprzedaż:Pośrednik
- Cena: 650 000 zł / 4577 zł/m2
Opis oferty
Przestronne mieszkanie z ogródkiem i wiatą garażową - Bystrzyca Dolna!Mieszkanie z osobnym wejściem, położone w kameralnym, 4-rodzinnym budynku.
Na powierzchnię mieszkania składa się przestronny salon z otwartą kuchnią, trzy duże sypialnie (każda ma około 20 m2), łazienka, toaleta oraz dwa pomieszczenia gospodarcze, z możliwością zamontowania sauny, hol i wiatrołap.
W mieszkaniu są okna PCV, na podłogach panele i płytki, podwieszone sufity, nowe instalacje, szybki Internet - Limonka.
Ogrzewanie gazowe - piec 2-funkcyjny oraz dodatkowo w salonie kominek.
Do mieszkania przynależą:
- dwa ogródki - umowny podział z sąsiadami - jeden ma około 2 ary, drugi około 3 ary,
- komórka dwupoziomowa z przybudówką,
- wiata garażowa na 2 auta,
- pomieszczenie na strychu.
Dodatkową powierzchnie stanowi część wspólna - duży, ogrodzony teren.
Czynsz wynosi około 561 zł (woda i śmieci na 3 osoby), dodatkowo płatny jest fundusz remontowy w kwocie 1.320 zł - podniesiony ze względu na gruntowny remont dachu, który się odbył w 2025 roku.
W miejscowości znajduje się sklep, plac zabaw, boisko, kościół. Dojazd do Świdnicy zajmuje zaledwie chwilę (około 2,5 km). Dodatkowo do granicy miasta, prowadzi ścieżka pieszo - rowerowa.
To mieszkanie jest idealną alternatywą dla domu! Idealne dla większej rodziny!
POLECAM! Więcej informacji pod numerem 690 - pokaż numer telefonu -
.
.
Tu pokazujemy tylko fragment naszej oferty. Obecnie mamy ponad 400 nieruchomości pełną bazę znajdziesz na naszej stronie.